ZDRAVÉ TĚLO

Jak přecházet zdravotním problémům spojeným se sedavým zaměstnáním a jak s nimi zatočit? Dlouhé držení telefonu u ucha, nekonečné sezení v autě na služební cestě, sezení za stolem a koukání do monitoru, denní chození na podpadcích...to vše může vést nejen k fyzické bolesti, ale v jejím důsledku k psychické nepohodě. Jak problém rozpoznat a co s ním? V rámci nabízeného prakticky orientovaného workshopu Vám naši fyzioterapeuti přinesou odpovědi přímo do Vaší kanceláře.

CO VAŠE ZAMĚSTNANCE NAUČÍME:

Naučíme je rozumět vlastnímu tělu a bolestem, které mohou být způsobené špatným pohybem, nastavením pracovního prostředí nebo špatným sezením. Svalová bolest je nejčastějším zdrojem bolesti v lidském těle, takže věříme že znalosti nabyté na našem kurzu jistě ocení.


zdravetelo

Vysvětlíme Vám základní přičny vzniku nejčastějších bolestí, které dnes převládají v moderní společnosti. Naučíme Vás, jak těmto obtížím předcházet držením těla, správným pohybem, nastavením pracovního stolu, židle, monitoru a preventivními jednoduchými cviky, které lze provádět i v kanceláři nebo v autě.

Současný způsob života, kdy většinu času trávíme vsedě u počítače nebo v autě si často vybírá daň v podobě bolesti pohybového aparátu. Nejčastěji se jedná o bolesti bederní a krční páteře, bolest se z těchto oblastí pak může šířit a způsobovat bolesti hlavy, ramen, kyčlí a jiných oblastí. V našem kurzu se naučíte, jak tyto obtíže vznikají, jak jim lze předcházet a jak je lze léčit svépomocí.

OBSAH KURZU:

  • Teorie vzniku svalové bolesti, přispívající faktory
  • Jak sedavé zaměstnání ovlivňuje pohybovou soustavu
  • Praktiké tipy a nácviky - dlouhé držení telefonu u ucha, nekonečné sezení v autě na služební cestě, sezení za stolem a koukání do monitoru, denní chození na podpadcích - co tyto činnosti dělají s naším tělem a jak předcházet souvisejícím zdravotním obtížím?
  • Souvislost mezi způsobem dýchání, pálením žáhy a pánevním dnem
  • Jaké je ideální nastavení těla vsedě a ve stoje
  • Jak si správně nastavit pracovní prostředí - stůl, židli, monitor
  • Způsob správné aktivace nitrobřišního tlaku jako prevence před výhřezem plotýnky
  • Nejčastější příčiny vzniku bolesti čelistního kloubu a jejich léčba

Bližsí informace o objednání workshopu a o jeho ceně naleznete zde. Máte-li k workshopu jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo na kterémkoliv našem kontaktu. V případě zájmu Vám workshop též rádi přijdeme nezávazně zdarma představit přímo k Vám do kanceláře.

NABÍDKA "KLASICKÉ" FYZIOTERAPIE PŘÍMO U VÁS:

Nezávisle na semináři či v balíčku s ním nabízíme i "klasické" fyzioterapeutické služby přímo u Vás v kanceláři. 

Napište nám

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.