ZDRAVÁ STRAVA

V současné uspěchané době s trendem vykonávat co nejlepší práci a být za to dobře finančně ohodnocen častokrát odsouváme svůj výživový režim na druhou kolej. Nestravujeme se pravidelně a zdravě a následně zaháníme pocity "vlčího hladu" tím nejvíce nevhodným pamlskem z fast foodu po cestě domů z práce.

Bohužel si neuvědomujeme, jak moc tím škodíme sobě, potažmo i své pracovní výkonnosti. Bez správné výživy nemůžeme chtít po mozku, aby správně pracoval, po těle aby podávalo výkony a už vůbec, aby naše tělo vypadalo jako model či modelka.

CO SE DOZVÍ VAŠI ZAMĚSTNANCI V TOMTO KURZU?

Všichni dobře víme, že když není člověk spokojen sám se sebou, nemůže efektivně vykonávat žádnou práci. V rámci tohoto workshopu Vašim zaměstnancům vysvětlíme důležitost dodržování správných stravovacích návyků a přímou provázanost správného stravování s psychickým a fyzickým stavem člověka.

zdrava_strava

Vysvětlíme jim, že není dobré během dne hladovět, ale ani "sníst na co příjdeme", jelikož jídlo zásadně ovlivňuje naši výkonnost v průběhu dne. To, co jíme, má též přímý vliv na naše psychické rozpoložení a dlouhodobě se projeví i na fyzickém stavu našeho těla.

Někdo řeší obědy v průběhu pracovního dne "meníčky" v okolních restauracích, někdo rychlým spořádáním "take-away" u počítače, jiný zase "krabičkami" z domova. V průběhu odpoledne pak nezřídka kdy následuje "nakopnutí" v podobě kávy a/nebo sladkého zákusku. Je něco z toho vyloženě špatně nebo dobře? Nikoliv. Cílem nabízeného workshopu není nerealistické nabourávání nabitého pracovního režimu Vašich zaměstnanců, ani striktní zakazování "oslazení si" náročného dne, ke kterým se stejně pár dnů po absolvování workshopu lidé vrátí. Mnohem důležitější je zamýšlet se nad tím, co jíme a jak si jídlo v průběhu dne rozložíme. I mlsast se dá "zdravěji" 😉 Velmi důležité je též dodržování pitného režimu.

Čím se tedy v průběhu hektického pracovního dne stravovat? Co si dát jako dezert ke kávě? Jak se s pomocí správné stravy a pitného režimu v průběhu dne udržovat v dobré náladě a efektivní?

NAŠI LEKTOŘI S VAŠIMI ZAMĚSTNANCI PROBEROU ZEJMÉNA NÁSLEDUJÍCÍ OKRUHY:

  • rozdělení stravy do částí dne, denní režimy
  • jak správně vybrat druh jídla
  • jak zdravě mlsat v práci
  • co způsobuje špatné stravování
  • diety - mají smysl a jsou vůbec prospěšné?
  • pitný režim a jeho dopady
  • jak se stravovat při nedostatku času
  • náhražky jídla
  • vlastní tvorba stravy podle vytížení

Bližsí informace o objednání workshopu a o jeho ceně naleznete zde. Máte-li k workshopu jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo na kterémkoliv našem kontaktu. V případě zájmu Vám workshop též rádi přijdeme nezávazně zdarma představit přímo k Vám do kanceláře.

NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍHO NUTRIČNÍHO PORADENSTVÍ PŘÍMO U VÁS:

Nezávisle na workshopu či v balíčku s ním nabízíme i individuální konzultace s nutričním poradcem přímo u Vás v kanceláři. V rámci těchto poradenských setkání je možné kupříkladu diskutovat nastavení individuálního jídelníčku, úpravu stravování s ohledem na fyzickou a psychickou zátěž jednolivce apod.

Napište nám

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.