ZDRAVÁ MYSL...

aneb jak na duševní hygienu, poznání sebe sama, zvládání krizových situací, stresu a relaxaci

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O WORKSHOPU:

KDY? 23.6.2018 od 9:30

KDE? park Letná - pod otevřeným nebem 🙂 (mapa ZDE)

DÉLKA? celodenní, cca 8 hodin (včetně přestávek)

CENA: 1.490,- Kč

Jste pod neustálým tlakem okolí? Trávíte většinu času zavaleni prací a nemáte čas na rodinu a koníčky? Myslíte v práci na osobní problémy a doma se nedokážete odpoutat od myšlenek na nedořešený pracovní úkol? Ani si nepamatujete, kdy jste si naposledy pořádně odpočinuli?

Těmto i jiným otázkám se budeme v našem celodenním workshopu věnovat. V rámci programu se zaměříme mimo jiné na to, jak bojovat se stresem, jak zvládat náročné životní situace (tzv. krize a související pocity úzkosti), jak efektivně organizovat svůj čas a jak účinně relaxovat (včetně nácviku relaxačních technik). Vždyť řadě stresujících situací je možné předejít, pokud efektivně využíváme všechny možnosti svého těla i mysli. Zároveň se zaměříme i na poznání sebe sama, svých cílů, tužeb a snů a pobavíme se o možných způsobech jejich realizace.

Workshop, kromě jiného, v sobě částečně kombinuje náplň workshopů Poznej sám sebe a Fenomén stres.


healthy mind

Workshop si dále dává za cíl pomoci jeho účastníkům uvědomit si, že duševní hygiena je minimálně stejně důležitá, jako hygiena tělesná (fyzická). Šli byste do práce bez toho, abyste se večer nebo ráno předtím osprchovali? A najdete si alespoň jednou za týden čas na hygienu duševní? V průběhu workshopu si s psycholožkou nejen vysvětlíme význam duševní hygieny, ale samozřejmě sii představíme její techniky a zkusíme si, jak ji provádět.

 

…vše bude názorně, prakticky a srozumitelně vysvětleno na příkladech a za pomocí individuálních i týmových cvičení a úkolů. Ty Vám pomohou uvědomit si i to, co člověk běžně nevidí, i když má problém nebo jeho řešení přímo před nosem 🙂

Bližší organizační informace a informace k platbě Vám zašleme na e-mail po odeslání přihlášky na workshop. Platbu je možné provést pouze bezhotovostním převodem na účet.

OBJEDNÁVAJTE odesláním  vyplněného formuláře níže. Kapacita workshopu je omezena. Po objednání vyčkejte na e-mailové potvrzení objednávky a Vašeho místa na workshopu.

Nestačilo Vám to? Na další workshopy, které jsme pro Vás připravili, můžete kouknout SEM!

Přihlašte se na workshop zde!


zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.