ZDRAVÁ MYSL

VYROVNANÁ MYSL V KANCLU I MIMO NĚJ

Workshop se zaměřuje na pomoc zaměstnancům při zvládání každodenních psychických nároků v osobním i pracovním životě.

Dlouhodobý stres, přepracování a únava působí negativně na pracovní výkony, zdraví, ale i na mezilidské vztahy. Mohou vést až k vyhoření zaměstnance, což mu může v extrémních případech práci (ale i úkony "běžného" života) zcela znemožnit. Zaměstnanci, kteří jsou psychicky vyrovnaní a dokáží efektivně zvládat náročné situace, dosahují mnohem lepších pracovních výkonů a vedou spokojenější život.

Cílem tohoto workshopu je pomoci zaměstnancům, aby dokázali lépe zvládat na ně kladené pracovní nároky, efektivně si rovzrhnout úkoly, pracovat s dlouhodobým stresem i si zachovat chladnou hlavu v nečekaných stresových situacích. Díky workshopu by se též měli naučit dosáhnout rovnováhy mezi pracovním a osobním životem a nepřenášet si stres z jednoho do druhého.

 

zdrava_mysl

Únava a dlouhodobý stres vedou ke snížení koncentrace a mohou mít za důsledek snížení výkonnosti až o desítky procent. Pokud však zaměstnanci dokáží efektivně nakládat se svým časem, vyrovnávat se se stresem a zvládat náročné situace, nemusí k tomu nikdy dojít.

Cílem tohoto workshopu je předcházet dlouhodobému stresu a syndromu vyhoření pomocí technik duševní hygieny, zahrnující například kognitivní strategie zvládání stresu nebo nácvik relaxace.

WORKSHOP V BODECH:

  • uvedení do problematiky duševního zdraví a psychohygieny
  • tipy pro aktivní boj se stresem
  • představení kognitivně behaviorálních technik zvládání stresu
  • základy time-managmentu
  • prevence syndromu vyhoření
  • aktivní nácvik relaxačních technik

CO VAŠE ZAMĚSTNANCE NAUČÍME?

Jste pod neustálým tlakem okolí? Trávíte většinu času zavaleni prací a nemáte čas na rodinu a koníčky? Myslíte v práci na osobní problémy a doma se nedokážete odpoutat od myšlenek na nedořešený pracovní úkol? Ani si nepamatujete, kdy jste si naposledy pořádně odpočinuli?

Těmto i jiným otázkám se budeme v našem workshopu věnovat. V rámci programu vám ukážeme, jak bojovat se stresem, jak zvládat náročné situace, jak efektivně organizovat svůj čas a jak účinně relaxovat. Vždyť řadě stresujících situací je možné předejít, pokud efektivně využíváme všechny možnosti svého těla i mysli. Součástí workshopu je i praktický nácvik probíraných technik a různá psychologická cvičení, jejichž cílem je posílit pocit štěstí a spokojenosti a výrazně redukovat prožitek stresu. 

 

Bližsí informace o objednání workshopu a o jeho ceně naleznete zde. Máte-li k workshopu jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo na kterémkoliv našem kontaktu. V případě zájmu Vám workshop též rádi přijdeme nezávazně zdarma představit přímo k Vám do kanceláře.

NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍCH KONZULTACÍ S PSYCHOLOGEM PŘÍMO U VÁS:

Nezávisle na workshopu či v balíčku s ním nabízíme i individuální konzultace (sezení) s psychologem přímo u Vás v kanceláři. V rámci těchto poradenských setkání je možné zaměstnancům pomoci s řešením osobních i pracovních problémů. Tato sezení, která je možné využít flexibilně v průběhu celého roku, umožní zaměstnancům zvládnout náročné životní situace a znovu se plně soustředit na své pracovní úkoly.

Napište nám

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.