Workshopy pro veřejnost

VYROVNANÁ MYSL JE ZÁKLADEM ZDRAVÉHO A SPOKOJENÉHO ŽIVOTA!

...který kousek Vám chybí do Vaší skládačky?

Pozor, pozor! Pro velký zájem se s workshopem Zdravá mysl přesouváme z kanclů i do veřejných prostor!

Na workshopy se tedy nyní může přihlásit úplně každý! Původní workshop Zdravá mysl jsme navíc nově přepracovali a upravili tak, aby si každý mohl vybrat to, co ho konkrétně zajímá a trápí. Stejně tak jsme upravili i formát workshopů. Na víkend odjíždíte čistit hlavu do přírody a preferovali byste kratší workshop po práci? Nebo je libo pořádnou celodenní víkendovou nalejvárnu? Na obojí jsme připraveni!

 

mental-health-2313428_1280

Vybírat můžete z této čerstvě napečené nabídky workshopů:

(kliknětě na workshop a zjistěte víc!)

           KDY? 19.6.2018 od 18:00, KDE? Café Kampus, Praha 1, DÉLKA? 2 hodiny, CENA: 890,- Kč

           KDY? 25.6.2018 od 18:00, KDE? Impact Hub Praha, Praha 5, DÉLKA? 2 hodiny, CENA: 890,- Kč

            KDY? 23.6.2018 od 9:30, KDE? park Letná - pod širým nebem :-), DÉLKA? 8 hodin (včetně přestávek), CENA: 1.490,- Kč

Přihlásit na workshop se můžete vyplněním formuláře níže, nebo po kliknutí na konkrétní workshop.

 

A v čem se naše workshopy liší od ostatních na trhu?

  • Naším cílem není prodat workshop, ale nastartovat skutečnou životní změnu. Současné životní tempo, stále více propojený a hlavně non-stop připojený svět kladou na každého z nás takové nároky, jako na žádnou generaci před námi. Tímto světem proplouváme - někdo s menšími, někdo s většími obtížemi. Často přitom ale zapomínáme, že život by neměl být jen o "proplouvání", ale o skutečném "žití".
  • Zároveň ale nikoho "nekoučujeme"! Naším cílem je pomoct Vám zamyslet se nad tím, jestli jste spokojení s tím, jak věci děláte a kde jste, uvědomit si, co byste chtěli dělat a kde byste chtěli být a ukázat Vám možné cesty, jak se za Vašimi cíli vydat. Problém většiny z nás je, že nevidíme, v čem je náš skutečný problém, nebo ho záměrně přehlížíme tak dlouho, až to naše hlava nedá. Když si problém uvědomíme a připustíme, je už jen na každém z nás, jak se rozhodneme s ním naložit. Možných cest bývá mnoho, některé z nich často jednodušší, než bychom si mysleli.
yoga-241613_1280
  • Všechny workshopy vede vystudovaná psycholožka Martina, která má zkušenosti s psychologickým poradenstvím z praxe i z akademické sféry. Kromě toho, že dokončuje doktorát na Univerzitě Karlově v Praze, dlouhodobě se věnuje práci s lidmi s vysokou psychickou zátěží, pracujícími v kancelářském prostředí (ale má zkušenost třeba i s poradenstvím na Lince bezpečí), a má rovněž zkušenosti s prací s lidmi s diagostikovanými psychickými poruchami ve státních i nestátních zařízeních. Jednou z jejích specialit jsou problematiky vyhoření a zvládání krize.
  • Neradi si na něco hrajeme a máme rádi fajn a přátelskou atmosféru, kterou se vždy na workshopech snažíme vytvořit 🙂

Přihlašte se na workshop zde!

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.