TERAPEUTICKÉ SLUŽBY

Našimi workshopy to nekončí! Zdravé tělo, zdravý duch i zdravou stravu Vašich zaměstnanců z dlouhodobé perspektivy udržíte pouze v případě, že jim umožníte na těchto oblastech kontinuálně pracovat.

Nezávisle na našich workshopech (v balíčku s nimi či zcela samostatně) proto nabízíme služby našich specialistů i v podobě "jeden na jednoho", tj. individuálních terapetuických konzultací s Vašimi zaměstnanci, a to opět pohodlně přímo v prostorách Vaší kanceláře. Vaši zaměstnanci si tak mohou přímo na pracovišti přijít pro radu jak z oblasti:

  • fyzioterapie (konzultace i fyzioterapeutické vyšetření)
  • psychologie (konzultace / sezení s psychologem)
  • zdravé výživy (nutriční poradenství, v případě zájmu vč. individuálního sestavování jídelníčků)

Nabídku terapeutických služeb šijeme vždy "na míru" pro potřeby Vaší kanceláře; možná je např. jednorázová návštěva našeho specialisty i jeho pravidelné docházení k Vám do kanceláře apod.

massageoffice

Bližsí informace o objednání individuálních terapií a o jejich ceně naleznete zde. Máte-li k terapiím jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo na kterémkoliv našem kontaktu. V případě zájmu Vám terapie též rádi přijdeme nezávazně zdarma představit přímo k Vám do kanceláře.

Napište nám

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.