POZNEJ SÁM SEBE...

aneb jak žít život podle svých představ

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O WORKSHOPU:

KDY? 19.6.2018 od 18:00

KDE? Café Kampus, Náprstkova 10, Praha 1 (mapa ZDE)

DÉLKA? 2 hodiny

CENA: 890,- Kč

 

woman-1733891_1280
Psychological_Process

Každý z nás má nějakou představu o tom, jaký by chtěl, aby byl jeho život. Jaká by měla být jeho práce, jak by chtěl, aby mu to fungovalo ve vztazích s partnerem, s rodinou, s přáteli, jakým by se chtěl věnovat koníčkům a čím dalším by se chtěl zabývat. Jelikož v hektickém moderním životě nemáme času nazbyt, naše představa je často ovlivňována aktuálními impulsy (např. zhlédnutým filmem, lidmi v našem bezprostředním okolí apod.). Ne vždy tak zcela reflektuje to, jakými bychom opravdu chtěli být. K tomu, abychom své sny a cíle skutečně realizovali, pak dochází jen opravdu zřídka. A není to škoda? Život bychom přeci měli prožít s radostí a měl by nás naplňovat, ne jej jen "odžít" a jeho vysněné podobě věnovat nanejvýš tak pár myšlenek vždy před spaním. A právě na poznání sebe sama, svých skutečných tužeb a cílů a nastínění možných cest realizace se věnuje tento workshop.

TÉMATA, KTERÝM SE WORKSHOP VĚNUJE:

 

Workshop se zaměřuje na tři základní otázky – PROČ?, JAK? a CO?. Tedy PROČ něco měnit (co se Vám na Vašem životě nelíbí, s čím jste nespokojeni), JAK by měl vypadat život, který byste chtěli vést, a CO je možné udělat pro to, abyste se k němu dostali (nejúčinnější metody a tipy)...

…vše názorně, prakticky a srozumitelně vysvětleno na příkladech a za pomocí individuálních i týmových cvičení a úkolů. Ty Vám pomohou uvědomit si i to, co člověk běžně nevidí, i když má problém nebo jeho řešení přímo před nosem 🙂

Bližší organizační informace a informace k platbě Vám zašleme na e-mail po odeslání přihlášky na workshop. Platbu je možné provést pouze bezhotovostním převodem na účet.

OBJEDNÁVAJTE odesláním  vyplněného formuláře níže. Kapacita workshopu je omezena. Po objednání vyčkejte na e-mailové potvrzení objednávky a Vašeho místa na workshopu.

Nestačilo Vám to? Na další workshopy, které jsme pro Vás připravili, můžete kouknout SEM!

Přihlašte se na workshop zde!


zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.