OBJEDNÁVKA SLUŽEB - CENÍK

WORKSHOP  (120 – 150 MIN)

Tj. kterýkoliv z našich workshopů Zdravé tělo, Zdravá mysl či Zdravá strava.

Cena  8.900,- Kč (do 10 účastníků)
Cena  14.900,- Kč (do 30 účastníků)

Cena zahrnuje telefonickou konzultaci pracovních podmínek ve Vaší společnosti a následnou personalizaci workshopu tak, aby zohledňoval skutečné potřeby Vašich zaměstnanců, a následnou reaizaci workshopu přímo u Vás ve firmě.

Při závazném objednání více workshopů současně či opakovaném konání workshopů poskytujeme slevu z výše uvedených cen.

workshpy
 
CELODENNÍ WORKSHOP (8 hodin vč. přestávek)

Tj. kterýkoliv z našich workshopů Zdravé tělo, Zdravá mysl či Zdravá strava.

Cena 35.000,- Kč (do 30 účastníků)
Cena 25.000,- Kč (do 30 účastníků při závazném objednání všech tří workshopů)

Cena zahrnuje telefonickou konzultaci pracovních podmínek ve Vaší společnosti a následnou personalizaci workshopu tak, aby zohledňoval skutečné potřeby Vašich zaměstnanců, a následnou reaizaci workshopu přímo u Vás ve firmě. Workshop trvá 8 hodin (vč. přestávky na oběd  a občerstvovacích přestávek) a lze jej konat i o víkendech či v rámci teambuildingů.

Při závazném objednání více workshopů současně či opakovaném konání workshopů poskytujeme slevu z výše uvedených cen.

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE (odborná konzultace / fyzioterapie, psychologie, nutriční poradenství)

Naši fyzioterapeti, psychologové a výživoví poradci poskytují i individuální terapie (sezení/konzultace/vyšetření) s Vašimi zaměstnanci přímo u Vás ve firmě. Více informací o nabízených terapeutických službách najdete zde.

Cena terapie je 1.190,- Kč / hodina. V závislosti na četnosti opakování konzultací, objednání konzultací spolu s workshopy apod. poskytujeme slevu z výše uvedené ceny.

 

Nabízíme zvýhodněné ceny při kombinované objednávce služeb v balíčcích, dlouhodobé spolupráci apod. Veškeré služby je též možné ve spolupráci s našimi odborníky individuálně upravit na míru Vašim potřebám a potřebám Vašich zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Naše služby můžete  poptat vyplněním formuláře níže, případně na kterémkoliv kontaktu uvedeném zde. Na těchto kontaktech též rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy. Chcete to ještě probrat a zvážit? Rádi Vám přijdeme naše služby nezávazně blíže představit i přímo k Vám do firmy. Stačí se nám ozvat 🙂

Napište nám

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.