NOVINKY

Deprese?! Stále opomíjená nemoc, která snadno podlomí vaše zdraví

Ano, deprese je skutečně závažné onemocnění, které je třeba léčit a pracovat s ním jako s každou jinou nemocí. Stejně jako jiným nemocem pak lze depresi do určité míry i předcházet, víme-li, jak na to.

ROZKLIKNI A PŘEČTI SI VÍCE!

Pomáháme s výchovou nových odborníků!

Mladá generace odborníků! Iniciativa ZdravejKancl.cz se kromě své hlavní činnosti věnuje také spolupráci se školami na vzdělávání mladých odborníků v oblasti zdravotnictví a jejich přípravu na praxi. Aktuálně probíhá úspěšné spojení se SZŠ a VOŠ v Chebu!

ROZKLIKNI A PŘEČTI SI VÍCE!

Prskáme a prskáme, pomeranče loupáme!

A je tady zas. Chřipková epidemie, sezóna, vlna – nazývejte ji jak chcete – prostě chřipka. Důvěrně známá je i lidem pracujícím v kancelářském prostředí. To se zpravidla vyznačuje koncentrací většího množství lidí v relativně uzavřeném prostoru, kde spolu trávíme celý den a vesele na sebe „prskáme“. Co s tím? Přidáváme několik jednoduchých tipů, jak na prevenci 😉

ROZKLIKNI A PŘEČTI SI VÍCE!

Budeme se v blízké budoucnosti léčit sami?

AI, neboli umělá inteligence, a Vaše zdraví? Aktuální vydání týdeníku The Economist se zabývá možnostmi kontroly našeho zdravotního stavu pomocí moderních technologií. Umožňuje technologický pokrok být sám sobě dobrým lékařem? „Doctor you“, odpovídá The Economist.

ROZKLIKNI A PŘEČTI SI VÍCE!

Už jste slyšeli o manažerech štěstí?

Relativně mladá pracovní pozice, která je i v Česku stále populárnější. Firmy se jejich najímáním snaží odpovědět na požadavky svých pracovníků, zejména těch z mladší generace.  Spokojeného zaměstnance už nedělá jen dobrý plat. Za svoji oddanost a nasazení pro zaměstnavatele lidé chtějí, aby se jejich chlebodárce zajímal i o jejich štěstí.

ROZKLIKNI A PŘEČTI SI VÍCE!

6 NEJČASTĚJŠÍCH PROHŘEŠKŮ V SEDAVÉM ZAMĚSTNÁNÍ

Rádi si povídáme. Vždy nás zároveň potěší, projeví-li někdo o náš projekt zájem. Proto prosím neváhejte a máte-li jakékoliv dotazy, připomínky, poznámky, kritiku, či chcete-li s námi sdílet cokoliv jiného, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na kterémkoliv z níže uvedených kontaktů.

ROZKLIKNI A PŘEČTI SI VÍCE!

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.