Už jste někdy slyšeli o manažerech štěstí?

happiness manager

Happiness manažer, neboli manažer štěstí. Relativně mladá pracovní pozice, která je i v Česku stále populárnější. Firmy se jejich najímáním snaží odpovědět na požadavky svých pracovníků, zejména těch z mladší generace.  Spokojeného zaměstnance už nedělá jen dobrý plat. Za svoji oddanost a nasazení pro zaměstnavatele lidé chtějí, aby se jejich chlebodárce zajímal i o to, jestli jsou obecně spokojení a šťastní, respektive aby jim vytvářel podmínky pro to, aby spokojenými a šťastnými byli. Ostatně to by mělo být i zájmem zaměstnavatele. Jak píše server www.ihned.cz: „Výzkumníci z Univerzity ve Warwicku před lety spočítali, že šťastní lidé jsou v práci o 12 procent produktivnější. Závěr jejich experimentu byl jednoduchý: pozitivní emoce lidi posilují, a to i v práci. Spokojení zaměstnanci jsou odolnější vůči stresu, výkonnější a více angažovaní.

Jednou ze základních cest k dosažení spokojenosti a štěstí svých zaměstnanců je přitom péče o jejich fyzické a psychické zdraví a kondici. Bolest (ať již fyzická nebo psychická) a další tělesná či duševní trápení jsou téměř vždy v základu pocitu neštěstí. Ve Zdravejkancl.cz si to uvědomujeme a naše workshopy koncipujeme právě tak, aby vedly k dlouhodobé spokojenosti a pocitu štěstí Vašich zaměstnanců.

Ovoce v kuchyňce je určitě fajn benefit, ale může skutečně udržet dlouhodobě šťastným člověka, kterého bolí záda z každodenního sezení u počítače? A udělá firemní party dlouhodobě šťastným toho, kdo bojuje s každodenním pracovním stresem a nosí si ho i domů k rodině?

Naší odpovědí jsou workshopy Zdravé tělo, Zdravá mysl a Zdravá strava.

Celý článek o hapiness manažerech si můžete přečíst zde.

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.