MGR. LUCIE NECIDOVÁ

„Tak určitě, je to hlavně o hlavě, říkávají shodně hokejisti i fotbalisti, a mají pravdu.“

Lucka je vystudovaná psycholožka a kromě klinické psychologie, kde sbírá cennou praxi, se detailně věnuje v současné společnosti stále se častěji vyskytujícím psychickým problémům souvisejícím s každodenním stresem v práci i v soukromém životě. Zvláště se pak zaměřuje na syndrom vyhoření a jeho prevenci, neboť tento fenomén je ve společnosti stále velmi podceňován, ač může mít fatální následky. Těmto problémům lze přitom aktivně předcházet – nejen naše tělo, ale i duše si žádá pravidelnou hygienu.

PRAXE:

  • Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod (psycholog)
  • Fitness instruktor
  • Lektorské působení na odborných workshopech a školeních v oblasti psychologie
lucie_necidova

VZDĚLÁNÍ:

  • Filozofická fakulta Masarykovy univerzity, Psychologický ústav
  • Psychoterapeutický výcvik v kognitivně-behaviorální terapii, ODYSSEA – mezinárodní KBTinstitut
  • Vzdělávací program Kompletní krizová intervence

Lucka je dále absolevntkou množství odborných kurzů, seminářů a konferencí zaměřených např. na specializační vzdělávání v oboru klinické psychologie, kognitivně-behaviorální terapii využitelnou pro duševní hygienu, aktivní boj se stresem, prevenci syndromu vyhoření či aktivní nácvik relaxačních technik.

CO MĚ BAVÍ

„Baví mě zejména pracovat s mými pacienty a sledovat pokrok v jejich léčbě. Není lepší odměny pro psychologa než klient, který se viditelně cití uvolněně a vyrovnaně. Taky miluju pohyb, který je dle mého názoru nezbytným předpokladem dlouhodobě vyrovnané mysli. Po hodince ve fitku se každodenní problémy vždy zdají vzdálenější. Kromě toho ráda lyžuju a jako instruktor se věnuju výuce lyžování dětí.“

zdravej-kancl-logo

NEDBROS S.R.O.
NOVOSADY 879/109
VELKÉ MEZIŘÍČÍ 594 01

+ 420 603 261 064
EMAIL: INFO@ZDRAVEJKANCL.CZ

facebook-104
instagram-filled-100

©2018 Zdravejkancl.cz | Všechna práva vyhrazena.